KDO JSME

O KIDS CUT

KATEŘINA

Jmenuji se Kateřina Ondrová a jsem hrdou maminkou dvou malých chlapečků. Už jako malá jsem si hrávala na paní učitelku, ale zároveň jsem vždycky byla ta pravá malá parádnice s nalakovanými nehtíky, zapletenými copy a v princeznovských šatičkách…. Vystudovala jsem obor Učitelství pro mateřské školy na Ostravské univerzitě v Ostravě, a pracovala jsem jako učitelka mateřské školy. Jako bývalá plavkyně jsem si doplnila kurz trenéra na univerzitě v Olomouci, a tak jsem ve volném čase trénovala plavání malých dětí. Co mě ale přivedlo k založení tohoto krásného projektu? Můj prvorozený syn Patrik, který měl „krizi“ se stříháním, kdy nepomáhal ani mobilní telefon. Tohle zná snad každý rodič.. A tak jsme tady s mým projektem od srdce pro Vaše malé lásky – Kids cut. Všechno jsem namyslela tak, aby tohle místo bylo naprosto kouzelné, jedinečné a aby děti ( ale i rodiče ) měly z každé návštěvy u nás zážitek a úsměv na tváři. Co je ale hlavní, nebudou se bát stříhání, ba naopak .. budou Vás přemlouvat k dalším návštěvám.

Těším se na vás i vaše děti!

ANDREA

Jmenuji se Andrea Šimoníková a mám vystudovanou kadeřnici ve Vizovicích. Svůj salón provozuji již přes 10 let, a tak mám mnohaleté zkušenosti nejen s dětmi. Jsem maminkou dvou holčiček, proto práce tady v dětském salóně je pro mě potěšením. Budu se na vás všechny moc těšit!

LENKA

Jmenuji se Lenka Vyvlečková a mám vystudovanou kadeřnici ve Vizovicích. Jsem kadeřnicí už pár let a provozuji svůj salón. Koncept Kids Cut mě nadchl, a tak jsem neotálela a jsem tu pro vás. K dětem mám kladný vztah, jelikož mám menší sestru. V tomto dětském salóně pracuji skoro od jeho otevření a můžu tedy už říci, že jsem se setkala s více dětmi. Navštívily nás také ty, které se u střihání bály, ale teď už se vracejí s úsměvem.
Ráda uvidím i vás!

VERONIKA

Jmenuji se Veronika a v oboru kadeřnice se pohybuji 10 let. Jsem maminkou dvou dětí, chlapečka a holčičky, předškolního věku. Práce s lidmi je součástí mého života, takže při příležitosti začít stříhat v Kids Cut jsem neváhala.Mám totiž ráda kreativitu a nové výzvy. 
Moc se těším na všechny vaše malé velké lásky.

ŠÁRKA

Jmenuji se Šárka Malotová a mám vystudovanou kadeřnici v Přerově. Nyní se v oboru zdokonaluji a studuji nástavbu  pod názvem – VLASOVÝ SPECIALISTA. Vždy jsem měla k dětem blízko, proto mě čas s nimi naplňuje a budu se snažit o vaše děti starat natolik, aby byly spokojené. Těším se na vás!

PAVLA

Jmenuji se Pavla Pateláková a mým životem mě provází velká spousta aktivit, mezi které patří i malování na obličej a pletení copánků. K těmto dvěma činnostem jsem se dostala díky své dceři, která chvíli neposedí a neustále vymýšlí nějaké lumpárny. Ráda se maluje, upravuje a obléká jako princezna, tak mé první copánky s kanekalonem patřily právě jí. Po sdílení fotografie na sociálních sítích, se začaly hrnout prosby o pletení a už to bylo. Je mi velkou ctí, že můžu spolupracovat s týmem Kids Cut a být součástí tohoto super projektu.

Externí pracovnice pro pletení boxerských copánků a malování na obličej.

ALŽBETA

Jsem Alžbeta Mališková a jsem ze Slovenka. Miluji kreslení, tvoření a hry na počítači. Studovala jsem toho více, ale přes kadeřnici jsem se dostala až k oboru Učitelství pro mateřské školy. Dále jsem se zdokonalila v kurzu Montessori, který jsem využila při mé 3leté práci přímo v Montessori školce. Později jsem dělala vychovatelku na základní škole. Nejvíc mě ale naplňuje tvoření s dětmi, ta jejich fantazie a vděčný úsměv po vyhotovené práci. Teď jsem máma na plný úvazek, a tak se ve volných chvílích věnuji ilustracím pohlednic, ilustracím dětských her a tvořím naučný materiál pro děti. Spolupráce s Kids Cut je pro mě naplňující. Moc se těším na všechny tvoření, které tady s dětmi absolvuji a užijeme si tak jedinečné chvíle, při kterých se jim budu s láskou věnovat.

Externí pracovnice na tvoření pro děti.

SLEDUJTE NÁS NA INSTAGRAMU