NAŠE SLUŽBY

NAŠE NABÍDKA

KADEŘNICTVÍ

Náš dětský salón, první ve Zlínském kraji, je kouzelným místem, které si zamilují nejen děti. Stříhání vlasů je u nás vždy formou zábavy. Pro malé děti máme na stříhání speciální místa v podobě aut. Zároveň zde můžou sledovat svoji oblíbenou pohádku, hrát si u stříhání s hračkami a taky mlsat dobroty. Pro starší děti máme k dispozici Netflix, kde mohou sledovat své oblíbené filmy nebo si zahrát oblíbené hry na PS5. Naše služby nekončí jen u stříhání vlasů, ale nabízíme také dětskou manikúra a pedikúru, třpytivé tetování a malování na obličej. Využít u nás můžete více služeb dohromady v podobě speciálních, rodinných a narozeninových balíčků. Vaše děti to u nás budou milovat a dostane se jim té nejlepší péče.

DÁLE NABÍZÍME

Manikúru provádíme formou laku od kvalitní značky Kinetics a Revers z obchodu paní Evy Plaché ve Zlíně - Bio nails. Laky jsou nejen jedinečné svojí dlouhou výdrží, ale také výborným složením.


Lak dozdobíme podle přání třpytkami, nálepkami na nehty nebo kombinací všeho.

Slečny starší 10 let mohou po souhlasu rodičů využít manikúru pomocí BB laku značky Bio nails.

I u této služby nabízíme balíček pro MÁMU S DCEROU, aby si maminky s dcerami mohly užít společné nezapomenutelné chvíle.

PEDIKÚRA

Provádíme tzv. mokrou pedikúru. Stejně jako u manikúry, bude probíhat formou laku od kvalitní značky Kinetics a Revers z obchodu paní Evy Plaché ve Zlíně - Bio nails. Laky jsou nejen jedinečné svojí dlouhou výdrží, ale také výborným složením.

Lak dozdobíme podle přání třpytkami, nálepkami na nehty nebo kombinací všeho.

Slečny starší 10 let mohou po souhlasu rodičů využít pedikúru taky pomocí BB laku.

Co se týká pedikúry jako takové - nemějte strach -  dětská pedikúra neprobíhá jak u dospělých - o broušení plosek nohou budou slečny „ochuzeny“, ale uvítací voňavá lázeň a závěrečná masáž bude o to příjemnější.

Třpytivé tetování si zamiluje každé dítě.

Tetování je tvořeno pomocí šablonek, štětce a speciálních přípravků. Šablonku i barvu třpytek si dítě vybere. Je rozděleno dle velikosti, na velké a malé, hlavně kvůli menším dětem, aby se jim na ručičku vlezlo.

Jeho výdrž by měla být delší než u normálních dětských tetování, ale opět záleží na jeho správném a opatrném zacházení.

MALOVÁNÍ NA OBLIČEJ

Doplňková služba, nicméně každý rodič dobře ví, že tohle děti milují. V salóně máme připravenou knihu, ze které si můžete vybrat pohádkovou bytost, kterou Vašemu dítěti na obličej namalujeme nebo si můžete vymyslet cokoliv podle vaší vlastní fantazie.

TŘPYTIVÁ PROMĚNA PRINCEZEN – Balíček určený pro princezny od 2 do 10 let. Obsahuje střihání, účes, manikúra, tetování, malování na obličej včetně třpytek a fotografie na památku. Zapůjčení župánku pro princezny je samozřejmostí.

PEČUJÍCÍ RELAX PRO SLEČNY – Balíček určený pro slečny od 10 do 18 let. Mytí vlásků včetně masky na vlasy, střih, účes, manikúra (bb lak), tetování a fotografie na památku. Zapůjčení župánku pro slečny je samozřejmostí.

PROMĚNA SUPERHRDINŮ – Balíček určený pro kluky od 2 do 18 let. Obsahuje střihání, Fifa nebo NHL na PLAYSTATIONU nebo libovolný výběr z Netflix, tetování, malování na obličej, fotografie na památku. 

NAROZENINOVÉ DNY – Hýčkání pro kluky i holky k narozeninám. Veškeré služby, které si oslavenec bude přát včetně svačinového balíčku s dětským šampaňským.

 

RODINNÉ BALÍČKY

Tyto balíčky jsou myšleny hlavně pro nezapomenutelné strávené rodinné chvíle. Obsahuje balíčky jak pro maminky, tatínky, babičky, dědečky a také další rodinné příslušníky.

Více informací naleznete v našem CENÍKU SLUŽEB.

OSLAVY NAROZENIN

Nabízíme oslavy narozenin v našem salóně.

Individuálně vám sestavíme program na oslavu narozenin vašich dětí. Na výběr máte z našich standardních služeb a k tomu další aktivity, aby se všechny děti u nás zabavily - tvoření, pro kluky návštěva zábavného centra Bavíkov, který se nachází vedle našeho salónu a nebo pro holky kurz líčení.

Součástí každé oslavy je menší dárek pro oslavence a láhev dětského šampaňského podle počtu dětí. 

Můžeme vám také zařídit balónkovou výzdobu, občerstvení včetně narozeninového dortu u naší ověřené cukrářky. Pokud si budete chtít přinést občerstvení a udělat výzdobu sami - nemáme s tím žádný problém.

Maximální účast je 12 dětí.

REZERVACE

Preferujeme rezervaci přes náš rezervační systém – chceme tak zamezit zvedání telefonu po dobu, kdy se chceme individuálně věnovat každému našemu malému zákazníkovi. Věřte, že u bojácných dětí je to někdy velice důležité.
Každopádně – pokud je to v našich silách – rádi vás obsloužíme také BEZ OBJEDNÁNÍ.

REZERVACE BOXERSKÝCH COPŮ A DALŠÍCH COPÁNKŮ S KANEKALONEM
Rezervace přijímáme 24hod před termínem a také pouze do 13hod v den, kdy si rezervaci děláte. Důvod je ten, že teta Pavlínka, která copánky s kanekalonem u nás plete, je naše externí pracovnice, a tak není vždy v salóně. Někdy se ovšem může neplánovaně stát výjimka.

UPOZORNĚNÍ PRO RODIČE
Po odvedených procedurách – účesy, manikúra, pedikúra, malování na obličej,
třpytivé tetování – doporučujeme správné zacházení dle pokynů našich tet ze salónu,
jinak za výdrž neneseme odpovědnost!

STŘIHÁNÍ

PRVNÍ STŘIHÁNÍ

První stříhání, které probíhá u sledování oblíbené pohádky, s kteroukoliv hračkou v ruce a sladkou dobrotou. Děťátko dostane za odměnu diplom s fotografií z prvního stříhání, první ustřižené vlásky na památku v pytlíčku a malou hračku.

30 minut

400,00 Kč

STŘIH MALÉ DĚTI

Střihání malých dětí do 2 let při pohádce s hračkami v ruce.

30 minut

300,00 Kč

STŘIH KRÁTKÉ VLASY

Střihání krátkých vlasů nůžkami.

20 minut

280,00 Kč

STŘIH DLOUHÉ VLASY

Střihání dlouhých vlasů nůžkami.

20 minut

250,00 Kč

STŘIH STROJKEM

Kompletní střih strojkem. Dítě si může vybrat střihání buď v jednom ze dvou aut u pohádky nebo zahrát si na playstationu Fifu, NHL nebo si klidně pustit oblíbený film z Netflixu.

20 minut

250,00 K

STŘIH STROJKEM I S NŮŽKAMA

Postupný sestřih po stranách, zejména u kluků. Dítě si může vybrat střihání buď v jednom ze dvou aut u pohádky nebo zahrát si na playstationu Fifu, NHL nebo si klidně pustit oblíbený film z Netflixu.

20 minut

300,00 Kč

ZKRÁCENÍ OFINY

10 minut

50,00 Kč

STŘIH KONEČKY

10 minut

180,00 Kč

MYTÍ

MYTÍ a FOUKÁNÍ VLASŮ

30 minut

160,00 Kč

MASKA NA KRÁTKÉ VLASY

5 minut

50,00 Kč

MASKA NA DLOUHÉ VLASY

5 minut

80,00 Kč

ÚČESY

VLNY

15 minut

150,00 Kč

VLNY dlouhé vlasy

40 minut

450,00 Kč

ŽEHLENÍ

10 minut

100,00 Kč

KREPOVÁNÍ

10 minut

100,00 Kč

KREPOVÁNÍ dlouhé vlasy

30 minut

300,00 Kč

SPOLEČENSKÝ ÚČES

Jedná se o individuální účes dle vašich přání na vaši danou akci – oslavu, svatbu, ples, závody holčiček v aerobiku nebo jiném sportu. V případě zájmu o tento účes nám prosím napište do poznámek vaše přání a my se s vámi spojíme na doladění detailů.

40 minut

500,00 Kč

Klárky RASTA COPÁNEK

5 minut

40,00 Kč

Esterky BOČNÍ COPÍK

Francouzný copánek do jednoho boku včetně třpytek a ozdob dle přání.

10 minut

60,00 Kč

Kačenky BOČNÍ COPÍK S MAŠLÍ

Francouzný copánek do jednoho boku protažený a zakončený mašlí včetně třpytek a ozdob dle přání.

15 minut

120,00 Kč

Elizabetky CULÍČKY

Jedná se o culíčky do jednoho boku včetně třpytek a ozdob dle přání.

15 minut

80,00 Kč

Viktročina PAVUČINKA

Jedná se o cop do čelenky, který je propletený malými culíčky do tvaru pavučinky.

40 minut

350,00 Kč

Ebinky FEJK COPY

Jedná se o dva drdoly pletené netradiční copánky ukončené drdoly včetně třpytek a ozdob dle přání.

30 minut

250,00 Kč

Kikinky COP JAKO ELZA

Jedná se francouzský cop pletený různými směry podle pohádkové postavičky Elzy včetně třpytek a ozdob dle přání.

20 minut

180,00 Kč

Andrejky OBRÁCENÉ COPY

Jedná se o dva obrácené copánky ukončené drdoly včetně třpytek a ozdob dle přání.

20 minut

180,00 Kč

Anet PLETENÉ COPY

Jedná se o dva propletené copánky včetně třpytek a ozdob dle přání.

15 minut

150,00 Kč

COP ČELENKA

Copánkem v čelence se rozumí copánek od ucha k uchu, který tvoří pomyslnou čelenku včetně veškerých ozdob dle přání.

15 minut

150,00 Kč

COPY DO ČELENKY

Copy do čelenky se rozumí copánky do půlky hlavy včetně veškerých ozdob dle přání.

45 minut

300,00 Kč

FRANCOUZSKÝ COP 1ks

10 minut

120,00 Kč

ÚČESY S KANEKALONEM

Anetky RASTA COPÁNEK S KANEKALONEM

10 minut

90,00 Kč

Bibinky COP ČELENKA S KANEKALONEM

Copánkem v čelence se rozumí copánek od ucha k uchu, který tvoří pomyslnou čelenku, která je doplněná kanekalonem včetně veškerých ozdob dle přání.

30 minut

400,00 Kč

Stellinky COPY DO ČELENKY S KANEKALONEM

Copy do čelenky se rozumí copánky do půlky hlavy doplněné kanekalonem včetně veškerých ozdob dle přání dětí. Rezervaci přijímáme většinou nejpozději 24hod před objednáním.

60 minut

500,00 Kč

Julinky BOXERSKÉ COPY

Jedná se o dva boxerské copy doplněné kanekalonem včetně veškerých ozdob dle přání. Rezervaci přijímáme většinou nejpozději 24hod před objednáním.

60 minut

800,00 Kč

Laurinky BOXERSKÉ COPY

Jedná se o dva boxerské copy, copy s kanekalonem, včetně veškerých ozdob dle přání dětí. V přední části hlavy je upletený cop v čelence kvůli menším vláskům, které Laurinky má a měly by větší tendenci vypadávat. Rezervaci přijímáme většinou nejpozději 24hod před objednáním.

60 minut

800,00 Kč

Tínušky BOXERSKÉ COPY

Jedná se o dva boxerské copy, copy s kanekalonem, které jsou u uší doplněny o menší francouzské copy, včetně veškerých ozdob dle přání. Rezervaci přijímáme většinou nejpozději 24hod před objednáním.

75 minut

890,00 Kč

Stellušky 4 BOXERSKÉ COPY

Jedná se o čtyři boxerské copy doplněné kanekalonem včetně veškerých odzbo dle přání. Rezervaci přijímáme většinou nejpozději 24hod před objednáním.

90 minut

990,00 Kč

Klárinky BOXERY V ČELENCE

Jedná se o tři poloviční boxerské copy jen do čelenky, v zadní části rozpuštěné. Od copů v čelence se liší zejména tím, že jsou mohutnější – je zde více použitého kanekalonu. Rezervaci přijímáme většinou nejpozději 24hod před objednáním.

60 minut

550,00 Kč

Sofinky BOXERY S DRDOLEM V ČELENCE

Jedná se o tři poloviční boxerké copy jen do čelenky, v zadní části ukončené drdolem. Od copů v čelence se liší zejména tím, že jsou mohutnější – je zde více použitého kanekalonu. Rezervaci přijímáme většinou nejpozději 24hod před objednáním.

60 minut

580,00 Kč

MANIKÚRA

MANIKURA s lakem

Úprava nehtů s nanesením laku. Na výběr jsou jak barevné laky, tak třpytivé.

20 minut

200,00 Kč

MANIKURA s ozdobami

Úprava nehtů a doplnění obrázkovými ozdobami.

20 minut

200,00 Kč

MANIKURA s lakem i ozdobami

Úprava nehtů s nanesením laku. Lak je navíc dozdoben obrázkovými ozdobami.

30 minut

300,00 Kč

MANIKÚRA S BB LAKEM

Pro slečny od 10 let se souhlasem rodičů. Rezervaci přijímáme většinou nejpozději 24hod před objednáním, pokud poptáváte službu ihned, zkuste si zavolat na telefon 605332521.

45 minut

350,00 Kč

PARAFÍNOVÝ ZÁBAL – SUCHÝ

Na ruce je nanesen suchý parafínový zábal, ruce jsou následně zabaleny do speciálních rukavic a minimálně 10min se parafín vstřebává.

20 minut

100,00 Kč

PEDIKÚRA

PEDIKÚRA pro malé princezny

Pedikúra (mokrá) pro malé princezny ve věku 2-10 let včetně laku, ozdob dle přání princezny a závěrečné masáže.

30 minut

300,00 Kč

PEDIKÚRA pro slečny

Pedikúra (mokrá) pro slečny ve věku od 10 do 18 let včetně laku nebo bb laku, ozdob dle přání slečny a závěrečné masáže.

30 minut

400,00 Kč

DOPLŇKOVÉ SLUŽBY

BARVENÍ VLASŮ sprejem

Barvení vlasů pomocí barevných sprejů.

5 minut

25,00 Kč

MALOVÁNÍ NA OBLIČEJ

20 minut

200,00 Kč

TETOVÁNÍ MALÉ

5 minut

50,00 Kč

TETOVÁNÍ VELKÉ

5 minut

80,00 Kč

Fotka na památku do rámečku

5 minut

50,00 Kč

Diplom za statečnost při stříhání s fotkou

5 minut

70,00 Kč

Vlásky na památku do pytlíčku

5 minut

10,00 Kč

SPECIÁLNÍ BALÍČKY

TŘPYTIVÁ PROMĚNA PRINCEZEN

2-10let Střih, účes, manikúra, tetování, malování na obličej včetně třpytek, fotografie na památku. V případě zájmu princezny je možnost zapůjčit si župánek pro pravý relax při procedurách.

90 minut

1200,00 Kč

PEČUJÍCÍ RELAX PRO SLEČNY

10-15 let Mytí vlásků včetně masky na vlasy, střih, účes, manikúra (bb lak), tetování, fotografie na památku. V případě zájmu slečny je možnost zapůjčit si župánek pro pravý relax při procedurách.

90 minut

1300,00 Kč

PROMĚNA SUPERHRDINŮ

2-18 let. Střihání, Fifa, NHL na PLAYSTATIONU nebo libovolný výběr filmu z Netflix, tetování, malování na obličej, fotografie na památku.

50 minut

690,00 Kč

NAROZENINOVÝ DEN pro holky

2-18 let. Hýčkání pro holky k narozeninám. Veškeré služby, kromě boxerských copánků, které si oslavenkyně bude přát včetně svačinového balíčku s dětským šampaňským. Oslavenec si odnese svoji fotografii z narozeninového dne na památku.

120 minut

1400,00 Kč

NAROZENINOVÝ DEN pro holky s copíky

3-18 let. Hýčkání pro holky k narozeninám včetně pletení dvou boxerských copíků. A další služby, které si oslavenkyně bude přát včetně svačinového balíčku s dětským šampaňským. Oslavenec si odnese svoji fotografii z narozeninového dne na památku.

150 minut

1800,00 Kč

NAROZENINOVÝ DEN pro kluky

2-18 let. Hýčkání pro kluky k narozeninám a nekonečné hraní na playstationu. Veškeré služby, které si oslavenec bude přát včetně svačinového balíčku s dětským šampaňským. Oslavenec si odnese svoji fotografii z narozeninového dne na památku.

60 minut

800,00 Kč

OSLAVA NAROZENIN v KIDS CUT holky

Oslava s kamarády. Cena je od 200,- za osobu a stanovíme ji dle vašich požadavků o dané služby na oslavě narozenin. V případě zájmu o oslavu nás neváhejte kontaktovat.

120 minut

200,00 Kč

NAROZENINOVÝ DEN kamarádka doprovod holka

Kamarádka v rámci narozeninového dne. Může využít veškerých služeb jako oslavenec (neplatí pro boxerské copánky).

120 minut

800,00 Kč

NAROZENINOVÝ DEN kamarád doprovod kluk

Kamarád v rámci narozeninového dne. Může využít veškerých služeb jako oslavenec.

60 minut

400,00 Kč

NAROZENINOVÝ DEN kamarád doprovod holka s copíky

Kamarádka v rámci narozeninového dne s copíky. Může využít veškerých služeb jako oslavenec (včetně boxerských copánků nebo jiných copánků s kanekalonem).

90 minut

1200,00 Kč

RODINNÉ BALÍČKY

STŘÍH TÁTA A SYN

Společné střihání tatínka a syna u playstationu - Fifa, NHL nebo si vybrat nějaký film z Netflixu.

40 minut

590,00 Kč

STŘIH TÁTA A DCERA

Společné střihání (na sucho) tatínka a dcery dle přání (u playstationu, v autíčku, s pohádkou, na křesle pro větší s písničkami nebo filmem).

40 minut

550,00 Kč

STŘIH MÁMA A SYN

Společné střihání (na sucho) maminky a syna dle přání (u playstationu, v autíčku, s pohádkou, na křesle pro větší s písničkami nebo filmem).

40 minut

590,00 Kč

STŘIH MÁMA A DCERA

Společné střihání (na sucho) maminky a dcery dle přání (u playstationu, v autíčku, s pohádkou, na křesle pro větší s písničkami nebo filmem).

40 minut

590,00 Kč

INDIVIDUÁLNÍ BALÍČEK - kadeřnictví

Balíček určený pro 1 dospělého (babičku, dědečka, tetu, strejdu) a 1 dítě.

45 minut

650,00 Kč

KRÁSNÁ MÁMA A DCERA

Mytí, maska a foukání pro obě holky.

45 minut

550,00 Kč

KRÁSNÁ MÁMA A SYN

Pro maminku mytí, maska a foukání a střihání syna dle přání.

45 minut

650,00 Kč

BOXERSKÉ COPY MÁMA A DCERA

Jedná se dva boxerské copy pro maminku a dceru, které jsou doplněny kanekalonem včetně veškerých ozdob dle přání maminky a dcery. Rezervaci přijímáme většinou nejpozději 24hod před objednáním.

150 minut

1700,00 Kč

INDIVIDUÁLNÍ BOXERSKÉ COPY

Dva boxerské copy pro dospělého a dítě, které jsou doplněny kanekalonem včetně veškerých ozdob dle přání babičky nebo tety a slečny. Rezervaci přijímáme většinou nejpozději 24hod před objednáním.

150 minut

1700,00 Kč

BOXERSKÉ COPY MÁMA A STŘIH SYN

Dva boxerské copy pro maminku a pro syna střihání u pohádky v autě nebo u playstationu. Rezervaci přijímáme většinou nejpozději 24hod před objednáním. 90 minut

90 minut

1200,00 Kč

MANIKÚRA MÁMA A DCERA s lakem

Manikúra pro maminku a dceru dle vlastního výběru včetně ozdob. Rezervaci přijímáme většinou nejpozději 24hod před objednáním, pokud poptáváte službu ihned, zkuste si zavolat na telefon 605332521. 60 minut

60 minut

600,00 Kč

MANIKÚRA MÁMA A DCERA - máma BB, dcera lak

Manikúra pro maminku formou BB laku a manikúra pro dceru formou laku. Rezervaci přijímáme většinou nejpozději 24hod před objednáním, pokud poptáváte službu ihned, zkuste si zavolat na telefon 605332521. 90 minut

90 minut

700,00 Kč

MANIKÚRA MÁMA A DCERA s BB lakem

Manikúra pro maminku s dcerou formou BB laku. BB lak doporučujeme pro slečny od 10let se souhlasem rodičů. Rezervaci přijímáme většinou nejpozději 24hod před objednáním, pokud poptáváte službu ihned, zkuste si zavolat na telefon 605332521.

120 minut

800,00 Kč

MANIKÚRA BABIČKA A VNUČKA s lakem

Manikúra pro babičku a vnučku dle vlastního výběru včetně ozdob. Rezervaci přijímáme většinou nejpozději 24hod před objednáním, pokud poptáváte službu ihned, zkuste si zavolat na telefon 605332521.

60 minut

600,00 Kč

MANIKÚRA BABIČKA A VNUČKA (babička bb lak, vnučka lak)

Manikúra pro babičku formou BB laku a manikúra pro vnučku formou laku. Rezervaci přijímáme většinou nejpozději 24hod před objednáním, pokud poptáváte službu ihned, zkuste si zavolat na telefon 605332521.

90 minut

700,00 Kč

MANIKÚRA BABIČKA A DCERA s BB lakem

Manikúra pro babičku a vnučku formou BB laku. BB lak doporučujeme pro slečny od 10 let a se souhlasem rodičů nebo prarodičů. Rezervaci přijímáme většinou nejpozději 24hod před objednáním, pokud poptáváte službu ihned, zkuste si zavolat na telefon 605332521.

120 minut

800,00 Kč

INDIVIDUÁLNÍ BALÍČEK - manikúra

Balíček určený pro 1 dospělého (babičku, tetu) a 1 dítě. Do poznámky v rezervačním systému nám prosím napište, o který typ manikúry máte zájem (čas i cena za služby se vám upraví podle typu manikúry, výběru obyčejného laku nebo BB laku podle věku dítěte). Rezervaci přijímáme většinou nejpozději 24hod před objednáním, pokud poptáváte službu ihned, zkuste si zavolat na telefon 605332521.

120 minut

700,00 Kč

SLEDUJTE NÁS NA INSTAGRAMU