NAŠE SLUŽBY

NAŠE NABÍDKA

KADEŘNICTVÍ

V našem kadeřnictví chceme vytvořit místo, kde bude stříhání vlasů zábavou. A nejen to. Vaše děti to u nás budou milovat a dostane se jim té nejlepší péče. Pro malé děti máme na stříhání speciální místa v podobě auta a letadla. Ale mohou zde také sledovat pohádku, nebo hrát hry. Naše služby nekončí jen u stříhání vlasů, ale nabízíme také manikúra, pedikúru, dětské tetování, malování na obličej a speciální balíčky. Také u nás můžete uspořádat jedinečnou oslavu či narozeninovou párty.

NABÍZÍME ...

Naše hlavní služba, na které si zakládáme. Ostříháme děti od nejútlejšího věku, až po plnoleté. Pokud máte miminko které má od narození hodně vlásků, naše šikovná kadeřnice zvládne ostříhat klidně i u maminky v náruči. Pro menší děti máme připravené stříhání ve dvou speciálních autech. Při stříhání zabavíme děti hračkami v kombinaci s pohádkou dle vlastního výběru. Cílem je aby děti úplně zapomněli na to, že jim u hlavy bzučí strojek a kmitají nůžky. Pro ty starší - zejména pro kluky, máme připravené stříhání s možností hry na PS5 nebo při sledování vybraného filmu z platformy Netflix. Slečny určitě potěší stříhání dle svých přání, mytí vlásků případně i s maskou na vlasy nebo také velký výběr z účesů, které jsme pro vás připravili – boxerské copy s kanekalonem, copy do čelenky, vlny aj. Nabízíme také několik zajímavých balíčků jako MÁMA A DCERA, který je zaměřený na boxerské copánky stejné jak pro maminku, tak pro dceru. I muži mají své dny a proto je zde balíček pro chlapy - TÁTA A SYN představuje střihání u playstationu, kde se syn s tatínkem ostříhají a společně si zahrají Fifu, NHL nebo si třeba pustí oblíbený film z Netflixu. Společně si tak užijou nezapomenutelnou chvíli plnou zábavy a k tomu odejdou s moderním střihem.

Manikúru provádíme formou laku, nálepek na nehty, třpytek nebo kombinací všeho. Slečny starší 10 let mohou po souhlasu rodičů využít manikúru pomocí BB laku. I u této služby nabízíme balíček pro MÁMU S DCEROU, aby si slečny s maminkami mohly užít chvíle pohody společně.

Provádíme tzv. mokrou pedikúru. Stejně jako u manikúry, bude probíhat formou laku, nálepek na nehty, třpytek nebo kombinací všeho. Slečny starší 10 let mohou po souhlasu rodičů využít pedikúru taky pomocí BB laku. Ale nemějte strach rodičové, pedikúra neprobíhá probíhat jak u dospělých - o broušení plosek nohou budou slečny „ochuzeny“, ale uvítací voňavá lázeň a závěrečná masáž bude o to příjemnější.

Pro děti máme připravné třpytivé tetování. Je rozděleno dle velikosti, na velké a malé, hlavně kvůli menším dětem, aby se jim na ručičku vlezlo. Tetování je tvořeno pomocí šablonek, štětce a speciálních přípravků.

Doplňková služba, nicméně každý rodič dobře ví, že tohle děti milují. V salóně máme připravenou knihu, ze které si můžete vybrat pohádkovou bytost, kterou Vašemu dítěti na obličej namalujeme.

TŘPYTIVÁ PROMĚNA PRINCEZEN – Balíček určený pro princezny od 2 do 10 let. Obsahuje střihání, účes, manikúra, tetování, malování na obličej včetně třpytek a fotografie na památku. V případě zájmu princezny je možnost zapůjčit si župánek pro pravý relax při procedurách.

PEČUJÍCÍ RELAX PRO SLEČNY – Balíček určený pro slečny od 10 do 18 let. Mytí vlásků včetně masky na vlasy, střih, účes, manikúra (bb lak), tetování a fotografie na památku. V případě zájmu slečny je možnost zapůjčit si župánek pro pravý relax při procedurách.

PROMĚNA SUPERHRDINŮ – Balíček určený pro kluky od 2 do 18 let. Obsahuje střihání, Fifa nebo NHL na PLAYSTATIONU nebo libovolný výběr z Netflix, tetování, malování na obličej, fotografie na památku. 

NAROZENINOVÝ DEN – Hýčkání pro kluky i holky k narozeninám. Veškeré služby, které si oslavenec bude přát včetně svačinového balíčku s dětským šampaňským.

SLEDUJTE NÁS NA INSTAGRAMU